Vile 155000 Shiroke

Sun Real Estate ofron per shitje nje vile 2-kateshe me prespektive per kat te 3-te, ndertuar ne nje toke me siperfaqe totale 234m², me vendodhje ne fshatin turistik te Shirokes ne Shkoder, vila ndodhet buze kodres dhe ofron nje pamje te mrekullueshme te liqenit dhe ka dalje direkte ne rruge krysore.

Vila perbehet nga:
-dy dhoma gjumi
-dy sallone
-dy kuzhina
-dy banjo
-dy ballkone

Cilesi te Viles:
-grrila te jashtme
-dopio-xham
-e shtruar e gjitha me pllake

Vila eshte e ndertuar 15 vitet e fundit dhe eshte ne gjendje mjaft te re.

Cmimi 155.000 € *I NEGOCIUESHEM*

Ndryshuar në 5 Shtator, 2016 Shpërndaje në:
Listuar në: 5 Shtator, 2016
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 5 Shtator, 2016