APARTAMENT 2+1 33000 Elbasan

Apartament Ne shitje, ne qytetin � Elbasanit 2+1 70mt Pallat i Ri, i sa perfunduar, me uje dhe energji ektrike 24 ore , Kati i 9* me ashensor// apartamenti eshte i kompletuar, me dyer te reja, dritare pwc me dopjo Xham// pllaka cilesore, banjo e gjere dhe e bollshme, me wc/bide/dhe pllake dushi// apartamenti eshte i sapo mobiluar i teri me mobilje te vitit 2016. Ballkoni eshte i gjere 1.70 dhe i gjate 3.90 mt Dhe eshte i aksesoruar me Dural pespa// Ne cdo kat te pallatit ndodhen totalisht 4 familje per kat// apartamenti shfaqet, ne ne dy ane te qytetit, lindje dhe perndim, zona eshte shume e qete, apartamenti ndodhet rreth 800mt ndaj qendres se elbasanit, prane apartamentit (lagjes) ndodhen ne distancen � 30mt, stazioni i trenit, bar kafe, supermerkato Big Market, farmaci, bukepjekes, ambulator, stacion autobuzash, fugonash, pishina, calicetto/tekstile, etj, etj, etj... CMIMI ESHTE 33mij Euro i diskutueshem ,APARTAMENTI ESHTE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA ME HIPOTEKE (tapi) Per me shume informacion me kontatoni ne numrin � telefonit whatsApp ose Viber 00393281998021 SOKOL HOLLA FALEMINDERIT

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 1 Shtator, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018