Zyre 250 Rr. Medar Shtylla

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Medar Shtylla, prane Big Market. Ambient zyre me siperfaqe 150m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3 kat. Ambienti organizohet ne 3 zyra, 1 WC dhe verande. Parkimi i perfshire ne cmim.
Cmimi 35000 Leke/muaj.
--------------------------------------------------------------------
Tirana, for Rent Office Space at Medar Shtylla Street. Office Space with surface 150sqm is paved in tiles, located on the 1-st floor of a 3 storey villa. The office space is organized in 3 offices, 1 bathroom and 1 veranda. Parking space included into the price.
Price 35000 Leke/month.

Per me shume informacion... https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1817-japim-me-qira-ambient-zyre-ne-rr-medar-shtylla-prane-big-market.html?lang=sq

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: [email protected]
www.tiranarealestate-al.com
https://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Ndryshuar në 15 Prill, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 15 Prill, 2015 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 15 Prill, 2015