Zyre 1620 Blv. Deshmoret e Kombit

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Bulevardin Deshmoret e Kombit. Ambient me siperfaqe 90m2 i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Ambienti eshte i organizuar ne 1 hapesire te lire, ka sistem aspirim-kondicionimi, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi.
Cmimi 18 Euro/m2/month.
--------------------------------------------------------------------
Tirana, for Rent Office Space at Deshmoret e Kombit Boulevard. Office space with surface 90sqm is paved in tiles, located on the 6-th floor of a new building. The office space is organized in 1 open space, it has heating and cooling system, view from the main road and advertising opportunities.
Price 18 Euro/sqm/month.

Per me shume informacion... https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1812-japim-me-qira-ambient-zyre-ne-bulevardin-deshmoret-e-kombit.html?lang=sq

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: [email protected]
www.tiranarealestate-al.com
https://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Ndryshuar në 14 Prill, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 14 Prill, 2015 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 14 Prill, 2015