Vile 1000 Rr. Myslym Keta

Tirane, Japim me Qira Vile 3 kat ne Rr. Myslym Keta, prane Profarma. Vile me siperfaqe 300m2, e shtruar ne pllake, organizohet me shkalle te brendshme. Kati 1-re perbehet nga 2 dhoma ndenje, 1 dhome gjumi, 1 WC dhe 1 Blk. Kati i 2-te perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC dhe 2 Blk. Kati i 3-te perbehet nga 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 WC dhe 1 Blk. Vila eshte totalisht e mobiluar, 1 AC. Parkimi i perfshire ne cmim.
Cmimi 1000 Euro/muaj.
------------------
Tirane, for Rent 3 Storey Villa at Myslym Keta Street. Villa with surface 300sqm, paved in tiles is organized with internal stairs. The 1-st floor has 2 living rooms, 1 bedroom, 1 bathroom and 1 balcony. The 2-nd floor has 1 living room, 3 bedrooms, 1 bathroom and 2 balconies. The 3-rd floor has 1 living room, 3 bedrooms, 1 bathroom and 1 balcony. It is totally furnished, 1 AC. Parking space included into the price.
Price 1000 Euro/month.

Per me shume informacion... https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1795-japim-me-qira-vile-3-kat-ne-rr-myslym-keta-prane-profarma.html?lang=sq

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: [email protected]
www.tiranarealestate-al.com
https://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 31 Mars, 2015 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018