Njesi i negociueshem Lagjja 1, Rruga Taulantia, Durres

Jepet me qera ose shitet njesi me siperfaqe 250 m2, dhe 400 m2, ne katin e dyte, ngjitur me lokalin "Dy kitarat", ne Durres, buze rruges kryesore, me hyrje me vete gjithashtu buze rruges, e vlefshme per lokal, palester, zyra etj.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 N�ntor, 2014
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018