objekt 170000 Sarande

SHITET I GJITHE OBJEKTI ME NJE CMIM OKAZION,ka nje pozicion shum� t� mir� me pamje nga deti dhe af�r rrug�s kryesore.Pozicionohet ne zonen me te frekuentuar te Sarandes nga turistet dhe vendasit,zona ku ndodhen lokalet dhe resortet me te njohura si: Santa Quaranta,Disko Mango,bougainville etj.
Ka siperfaqe toke e cila mund t� p�rdoret p�r pishin� ose lulishte.Nxitoni ta perfitoni,na kontaktoni +35585220265

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Gusht, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018