Apartament 3+1 80000 Bulevardi Bujar Bishanaku, afer stadiumit Loro Borici, Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament 3+1 dhe me adrese te Bulevardi Bujar Bishanaku, ngjitur me stadiumin Loro Borici, apartamenti ndodhet ne katin e 4-t (katert), ka nje siperfaqe prej 130m² dhe perbehet nga:
-Sallon + Kuzhine
-Dhome pritjeje
-Dhome gjumi (dyshe)
-Dhome gjumi (matrimoniale)
-2 banjo
-korridor te bollshem
-2 ballkone

Cilesi te tjera te apartamentit jane:
-Dhomat e shtruara me parket
-Korridori, aneksi dhe banjot te shtruara me pllaka
-Sistem kaldaje me nafte
-Te gjitha dhomat e kompletuara

Pallati ku ndodhet apartamenti edhe ndertuar ne vitin 2004. Zona eshte shume e qete dhe afer ka dyqane, lokale, ushqimore etj.

*APARTAMENTI OFROHET PER SHITJE I MOBILUAR OSE I PAMOBILUAR*

CMIMI 80.000€ (I PAMOBILUAR)
CMIMI 95.000€ (I MOBILUAR)

Ndryshuar ne 23 Gusht, 2016 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Gusht, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Gusht, 2016