Vile 2000 Petrele

Tirane, Japim me Qira Vile 2 kat ne Petrele, prane TEG. Vile 2 kat me siperfaqe 380m2 dhe oborr me siperfaqe 500m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Vila organizohet ne: Kati i 1-re ka 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje dhe 1WC. Kati i 2-te ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2WC dhe 1 depo. Vila eshte pjeserisht e mobiluar, 8AC, mundesi parkimi ne oborrin e viles. Orientohet ne Jug-Perendim.
Cmimi 2000 Euro/muaj.
-----------------
Tirana, for Rent 2 Storey Villa at Petrele. Villa with surface 380sqm and yard with surface 500sqm is paved in tiles, it is organized with internal stairs. The 1-st floor has 1 bedroom, 1 living room and 1 bathroom. The 2-nd floor has 2 bedrooms, 1 living room, 2 bathrooms and 1 depot. The Villa is partially furnished, 8AC, parking space available in the yard of the villa. Orientation South-West.
Price 2000 Euro/month.

Per me shume informacion... https://tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1780-japim-me-qira-vile-2-kat-ne-petrele-prane-teg.html?lang=sq

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: [email protected]
www.tiranarealestate-al.com
https://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Mars, 2015 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018