Dyqan 60800 Rr. Irfan Tomini

Tirane, Shesim Ambient Biznesi ne Rr. Irfan Tomini, prane Karburant Kastrati. Ambient me siperfaqe 76m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1 WC, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 800 Euro/m2.
----------------
Tirana, for Sale Business Space at Irfan Tomini Street. Business Space with surface 76sqm is paved in tiles, located on the ground floor of a new building. The business space is organized in 1 open space and 1 bathroom. It has view from the main road and advertising opportunities, ownership lawfully.
Price 800 Euro/sqm.

Per me shume informacion... https://tiranarealestate-al.com/shitje-jea/1777-shesim-ambient-biznesi-ne-rr-irfan-tomini-prane-karburant-kastrati.html?lang=sq

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: [email protected]
www.tiranarealestate-al.com
https://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Mars, 2015 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018