Zyre 350 Blv. Gjergj Fishta

Tirane, Japim me Qira Zyre ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane ish Ekspozites. Ambient me siperfaqe 120m2, i shtruar ne pllake ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 4 zyra dhe 2 WC. Orientohet ne Jug-Perendim.
Cmimi 350 Euro/muaj.
------------------
Tirane, for Rent Office Space at Gjergj Fishta Boulevard. Office Space with surface 120sqm is paved in tiles, located on the 4-th floor of a new building. The office space is organized in 4 offices and 2 bathrooms. Orientation South-West.
Price 350 Euro/ muaj.

Per me shume informacion... https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1775-japim-me-qira-zyre-ne-bulevardin-gjergj-fishta-prane-ish-ekspozites.html?lang=sq

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: [email protected]
www.tiranarealestate-al.com
https://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Mars, 2015 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018