Shitet Apartamet 1+1, Auriga, Rezidenca Magnet 1500 m2 Rr. Frosina Plaku, Tirane

Ky apartament 1+1 �sht� i mir�organizuar n� nj� sip�rfaqe t� rregullt dhe racionale, me orientim nga veriu. Ai �sht� leht�sisht i arritsh�m fal� af�rsis� me hap�sir�n e shkall�s. Si rezultat i form�s kompakte t� apartamentit dhe ekspozimit minimal me ambientin e jasht�m, ai ofron mbrojtje e menaxhim t� mir� termik.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Gusht, 2016 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018