Shitet Apartament 2+1, Kati 5, Rezidenaca Magnet 799 m2 Rr. Frosina Plaku, Tirane

Apartamenti 2+1 I mir�organizuar n� nj� sip�rfaqe 247 m2 �sht� I orientuar n� lindje dhe jug dhe p�rb�het nga 2 dhoma gjumi, dhoma e dit�s, ambienti I gatimit, 2 tualete, 2 llozha dhe nj� verand� e madhe.

Dhoma e dit�s p�rfshin aneksin e gatimit, ngr�nien, dhom�n e nd�njes dhe ka dalje direkt n� llozh�. M�nyra e organizimit t� k�tij k�ndi, t� lejon nj� mobilim modern dhe nj� banak n� q�nd�r t� ambientit t� gatimit p�r t� shijuar ushqimin e shpejt� n�n rrezet e ngrohta t� diellit.

Dy dhomat e gjumit, ajo e f�mij�ve dhe matrimoniale jan� t� orientuara n� lindje dhe n� jug p�r t� pasur nj� dhom� me temperatur� t� ngroht� dhe me nj� ndricim t� k�ndsh�m n� mengjes n�n rrezet e ngrohta t� diellit. Dhoma matrimoniale ka dalje n� nj�r�n nga llozhat, verand� dhe gjithashtu akses n� tualetin p�rkates, nd�rsa tualeti tjet�r �sht� n� funksion t� dhomes s� dites dhe asaj t� f�mij�ve.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 14 Gusht, 2016 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018