Apartament 1300 Rr. Kodra e Diellit

Tirane, Japim me Qira Apartament Duplex ne Rr. Kodra e Diellit, ne Rezidencen Kodra e Diellit. Apartament duplex 3+1+2WC+2Blk, me siperfaqe 180m2 i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 1-re dhe te 2-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, 4 AC, oxhak funksional, parkimi i perfshire ne cmim. Orientohet ne Jug-Lindje-Perendim.
Cmimi 1300 Euro/muaj.
----------------
Tirana, for Rent 3 bedroom Apartment at Kodra e Diellit Street. Duplex apartment with surface 180sqm is paved in tiles and parquet, located on the 1-st and 2-nd floor of a new building. The apartment has 3 bedrooms, 1 living room, 2 bathrooms and 2 balconies. It is fully furnished, 4 AC and functional chimney, parking space included into the price. Orientation South-East-West.
Price 1300 Euro/month.

Per me shume informacion... https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1702-japim-me-qira-apartament-duplex-ne-rr-kodra-e-diellit-ne-rezidencen-kodra-e-diellit.html?lang=sq

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: [email protected]
www.tiranarealestate-al.com
https://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Mars, 2015 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018