Shitet Ambjent Biznesi-Rezidenca AnA 45000 Rezidenca AnA, Rr. Pjeter Budi

Qyteti Studenti” eshte nje nga pikat me te gjalla e me te gezueshme te Tiranes. Ky kompleks, me strukturen e vet te vecante, me diferencat ne lartesi, me hapesiren komerciale qe shtrihet ne disa nivele dhe me pamjen e kendshme, do te jete vendi perfekt per aktivitete sherbimesh. Hapesirat e rregulluara perreth, oborret dhe gjelberimi u shtojne ketyre hapesirave marrdhenien e nevojshme me natyren dhe driten.
Kompleksi Rezidencial "ANA" ndodhet në një zonë panoramike pranë "Qytetit Studenti, me një orientim dhe pamje të mrekullueshme nga Jugu. Vetëm 15 minuta në këmbë nga Bulevardi "Dëshmorët e Kombit", afër arterieve të komunikimit dhe pikave të rëndësishme për një zonë banimi cilësore, si shkolla, hapësira të gjelbra, zona argëtimi (Rr. "Elbasanit", "Blloku").

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Gusht, 2016 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018