Zyre 400 Rr. Durresit

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Durresit, prane Ministrise se Arsimit. Ambient me siperfaqe 100m2, i shtruar me parket, ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 1 hapesire dhe 1 WC, eshte i pajisur me 1 AC. Orientohet ne Perendim.
Cmimi 400 Euro/muaj.
-----------------
Tirana, for Rent Business Environment at Durresi Street. Environment with surface 100sqm is paved in parquet, located on the 1-st floor of a new building. The environment is organized in 1 open space and 1 bathroom, it has 1 AC. Orientation West.
Price 400 Euro/month.

Per me shume informacion... https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1176-japim-me-qira-dyqan-ne-rr-durresit-prane-ministrise-se-arsimit.html?lang=sq

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: [email protected]
www.tiranarealestate-al.com
https://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Mars, 2015 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018