Dyqan me qera me siperfaqe 73m2 300 Rruga Palok Kurti, perballe Kinema Millenniumn

Sun Real Estate ofron me qera nje ambient biznesi me siperfaqe 73m² dhe adrese: Rruga Palok Kurti, perballe Kinema Millennium, dyqani ndodhet ne qender te Shkodres ne nje zone shume te frekuentuar, ambienti eshte ne gjendje perfekte dhe pothuajse i paperdorur.

Dyqani perbehet nga:
-2 dhoma te ndara
-2 banjo
-hapesire para dyqanit

Gjithashtu vecori te tjera te dyqanit jane:
-Aspirim qendror
-Ajer i kondicionuar
-Tavan i varur me ndricim
-Vetrate xhami
-I shtruar i gjithi me pllaka
-Tarabe e pajisur me motorr me telekomandim

Ambienti me perpara eshte perdorur si Parukeri & Estetike dhe eshte i pajisur me:
-solar
-krevate masazhi
-2 lava testa
- te gjitha pajisjet e nevojshme te nje parukerie

CMIMI 300€/MUAJ (I NEGOCIUESHEM)

*SHENIM* Dyqani mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti por neqoftese jeni te interesuar te vazhdoni biznesin me gjithe pajisjet, ne kete rast cmimi ndryshon!

Ndryshuar ne 9 Gusht, 2016 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Gusht, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 9 Gusht, 2016