Zyre 1000 Rr. Ibrahim Rrugova

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Ibrahim Rugova, zona Bllok. Ambient me siperfaqe 70m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, me sistem qendror aspirim-kondicionimi. Ambienti ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamiami, orientohet ne Jug.
Cmimi 1000 Euro/muaj. I negociueshem.
--------------
Tirana, for Rent Office Environment at Ibrahim Rugova Street, Bllok area. Environment with surface 70sqm is paved in tiles, located on the 2-nd floor of a new building with central heating and cooling system. The environment has view from the main road and advertising opportunities, orientation South.
Price 1000 Euro/month. Negotiable.

Per me shume informacion... https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1693-japim-me-qira-ambient-biznesi-ne-rr-ibrahim-rugova-zona-bllok.html?lang=sq

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: [email protected]
www.tiranarealestate-al.com
https://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Shkurt, 2015 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018