Zyre 600 Rr. Andon Zako Cajupi

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Andon Zako Cajupi, prane shkolles "11 Janari". Ambient me siperfaqe 100m2 i shtruar me parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 3 zyra, 2WC dhe 1Blk, eshte i mobiluar, 3 AC, orientohet ne Lindje.
Cmimi 600 Euro/muaj.
-----------------
Tirana, for Rent Office Environment at Andon Zako Cajupi Street. Environment with surface 100sqm is paved in parquet, located on the 5-th floor of a new building. The environment is organized in 3 offices, 2 bathrooms and 1 balcony. It is fully furnished, 3 AC, orientation East.
Price 600 Euro/month.

Per me shume informacion... https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1652.html?lang=sq&format=html

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: [email protected]
www.tiranarealestate-al.com
https://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Shkurt, 2015 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018