Shitet Apartament 2+1, Rezidenca Magnet, Kati 3 799 m2 Rr. Frosina Plaku, Tirane

ARIES, jeto pran� natyr�s!
Objekti harmonizohet mire me objektet e tjera te komplesit po n� t� njejt�n koh� dallon ne shp�rb�rjen e volumeve dhe ne transparenc�n e tij.
I vendosur shum� pran� hap�sirave t� gjelbra Aries synon ta b�j natyr�n pjes� t� tij duke pasur gjelberim si ne verand� si dhe ne llozha
Fasada ka hapsira te medha transparente n� menyr� qe dielli te futet ne br�nd�si, formulimi volumor �sht� optimal p�r nj� ajrim sa m� t� mire.
Apartamentet jan� racionale ,funksionale dhe kan� diversitet midis tyre, ne m�nyr� q� gjith�secili t� gjej� ambientin m� t� p�rshtatsh�m

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Gusht, 2016 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018