Zyre 11900 Blv. Deshmoret e Kombit

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Bulevardin Deshmoret e Kombit. Ambient me siperfaqe 850m2 i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Ambienti eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 4 WC, ka sistem aspirim-kondicionimi, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi.
Cmimi 14 Euro/m2/muaj.
--------------
Tirana, for Rent Business Environment at Deshmoret e Kombit Boulevard. Environment with surface 850sqm is paved in tiles, located on the 6-rd floor of a new building. The environment is organized in 1 open space and 4 bathrooms, it has heating and cooling system, view from the main road and advertising opportunities.
Price 14 Euro/sqm/month.

Per me shume informacion... https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1619-japim-me-ambient-zyre-ne-bulevardin-deshmoret-e-kombit.html?lang=sq

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: [email protected]
www.tiranarealestate-al.com
https://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Shkurt, 2015 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018