Shitet Shtepia ose Leshohet me Qera ne Prishtine Bregu i Diellit lagjeja e Re 198000 Shitet ose Leshohet me Qera Shtepija ne Bregun e Diellit lagjeja e RE afer AutoStrades

Nga Pronari Shitet Shtepia ose Leshohet me Qera Shtepija 3 katshe +nenkulm, Ne Prishtine Bregu i Diellit Lagjeja e RE, 3 - 4 minuta nga qendra e qytetit me v, Shtepia esht e perfundume dhe e gatshme per banim, dhe esht ne nje Lagje te RE me infrastruktur te plot Esht vend i qet per banim me ajr te paster

Shtepija gjithashtu esht e pershtatshme edhe per Biznes Qera Ambassad - Qerdhe - Ordinanca - Zyre nderkombetare - Compani - Depo etj. ka pamje dhe Qasje ne AutoStrade te rrethi i Ri siq shihet ne foto
Shtepija ka hapsir te mjaftushme brenda, po edhe jasht ka Oborr te rregulluar me gjelbrim dhe pem, muri te gjall gjelbrim, dhe ne mes esht hapsira per parking ku i zen deri ne 4 vetura me mundsi zgjerimi.

Shtepija gjith dokumentacionin e ka te kompletuar perfshir edhe lejen e ndertimit
qe dot thot na ka mbet vetem proceduren dhe Pagesen,

Qmimi 235.000 Euro

Oferta me qmimin e volitshem vlen per nje periudh te shkurt

+37744240419
044240419
Kujt nuk ja kthejm E-mail-lin per shkak problemeve teknike let na kontakton ne telefon

Ndryshuar në 23 Prill, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 5 Shkurt, 2015
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 23 Prill, 2015