Hotel.Bar-Restorant Kotoni B&B 260 mije Euro Gjirokaster Albania

  • 250M2 + 50M2verande
  • 00355-692366846
  • Kontakt

Shitet.Kotoni B&B
Siperfaqja 250 M2 + 50M2 verande.
cmimi 260 mije Euro.(i padiskutueshem)
Dokumenta te regullta.
aktivitet ne pune .
Kotoni B&B (Hotel tradicional familjar) Ndodhet ne qender te zones muzeale
te Gjirokastres 200 M nga qafa e pazarit,i ndertuar ne nje ndertes 230 vjecare ,stili otoman.Menyra tradicionale e akomodimit,cilesia e sherbimit si edhe menyra e manaxhimit e kane bere
kete hotel shume te vleresuar ne trofe dhe cmime dhe gjithashtu teper te
kerkuar nga turist nga te gjitha vendet e botes.
Aktualisht i pronotuar per sezonin e 2015

Per me shume info.www.kotonihouse.com

me shume foto:
Face book.Kotoni House Gjirokaster.

Ndryshuar në 5 Shkurt, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 5 Shkurt, 2015
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 5 Shkurt, 2015