Apartament 1+1 36000 ne bregdetin e Durresit

Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament me adrese: Z.K. 8518, Lagjia 13 Plazh, Durres, apartamenti numer 18 kati i 3-te dhe ka nje siperfaqe totale prej 80M² (Ku siperfaqja e brendshme eshte 70.5M² dhe 9.8M² eshte siperfaqe e perbashket)

Apartamenti i pershtatshem per shtepi pushimi si edhe per banim. Prane kompleksit te apartamenteve ka cerdhe, kopesht dhe shkolle ndaj eshte i pershtatshem edhe per familje me femije. Ka prane stacionin e policise qe e ben edhe me te sigurte. Apartamenti eshte me hipoteke dhe dokumentacion te plote, eshte ndertuar ne vitin 2010 dhe i paperdorur me perpara. Ashensori eshte 24 ore ne gjendje pune si edhe ka uje dhe drita 24 ore.

CMIMI 36.000€ (450€/m²)

Ndryshuar ne 20 Mars, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 Gusht, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Mars, 2018