lokal 220 Prishtine / Lagje Spitalit

Leshohet lokali me qera ne lagjen e spitalit mati 1
Lokali ka 55 m2 dhe posedon terracen 40 m2 me gjelbrim
Ka qasje ne rrugen kryesore dhe eshte i pershtatshem per qdo veprimtari si PSH: zyre , ordinance etj .
Posedon nxemje qendrore ,banjo dhe po ashtu mbrapa lokalit 15 m2 terrace te vogel
Lokali gjendet ne zonen e banuar dhe eshte i gatshem per shfrytezim qmimi i diskutueshem per me shume telefono ..

Ndryshuar në 31 Janar, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 31 Janar, 2015
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 31 Janar, 2015