Zyre 350 Rr. Myslym Shyri

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Myslym Shyri, prane Drejtorise se Policise. Ambient me siperfaqe 60m2, i shtruar ne parket ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 3 zyra, 1 WC dhe 1 Blk, eshte e pajisur me 1 AC, ka pamje nga rruga kryesore, orientohet ne Lindje.
Cmimi 350 Euro/muaj.
-----------------
Tirana, for Rent Office Environment at Myslym Shyri Street. Environment with surface 60sqm is paved in parquet, located on the 2-nd floor of a building, no elevator. The environment is organized in 3 offices, 1 bathroom and 1 balcony. It has 1 AC, view from the main road and advertising opportunities. Orientation East.
Price 350 Euro/sqm.

Per me shume informacion... https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/1545-japim-me-qira-ambient-zyre-ne-rr-myslym-shyri-prane-drejtorise-se-policise.html?lang=sq

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: [email protected]
www.tiranarealestate-al.com
https://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Janar, 2015 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018