Jepet Lokal me qera ne bllok , gjendje pune 2200 Tirane

Jepet lokal me qera ne bllok , perball Picer "Eres" 150m² , lokali esht i arreduar dhe ne gjendje pune momentalisht , cmimi 2200 euro.

Ndryshuar në 28 Janar, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 28 Janar, 2015
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 28 Janar, 2015