apartament 60 000 E tirane-tek ordeno

shes apartament 110 meter katror ----2 ballkone me ipotek dhe e mobiluar....cmimi 60 mije euro lehtesisht i diskutuheshem.

Ndryshuar në 26 Janar, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 26 Janar, 2015
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 26 Janar, 2015