vile me qira 1100 Tirane, prane liqenit

Vile mjaft e kendshme e ndodhur shume prane Liqenit Artificial te Tiranes dhe me akses te lehte me qendren e qytetit, pozicionuar ne koder ofron nje pejsazhe te mrekullushem. Zona eshte e qete dhe e sigurt, ajri i paster dhe hapesirat e plota brenda viles te paisura mese miri. Pervecse garazhit ne oborre mund te parkohen 2 makina .............

https://homesinalbania.com/sq/me_qera/vile-prane-liqenit

Tel. : 42241562

Cel. : 068 20 99 377

Ndryshuar në 30 Prill, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 23 Janar, 2015 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 30 Prill, 2015