Apartament Lluksoz 2+1 N Sarande

Shesim nje apartament luxsoz ne Sarande me sip 100 metra katror i perbere nga 2 dhoma gjumi sallon dhe guzhine 2 banja dhe nje ballkon te madh ose e nderrojme me nje apartament ne Tirane ne zonene e Kodres se diellit,Kopeshtit zoologjik dhe liqenit te Thate me pamje nga liqeni artificjal i Tiranes.Apartamenti ndodhet ne lagjen nr 1(ose lagja Amerikane) 20 metra mbi rrugen e 4 ne hyrje te qytetit te SARANDES.Apartamrnti eshte ne nje pallat te saponertuar ne kati e 4 i cili ka gjithsej 14 apartamente pallati eshte i paisur me ashensor te madh bashkohor ka uje dhe drita 24 ore ka mundesi parkimi te lire pasi para pallatit ka rret 1500 mrtra katror te shtruar me beton ne funksion te pallatit.Pallati banohet kryesisht nga shtetas te huaj.Pallati lidhet me shkalle me te gjitha rruget e qytetit dhe me shetitoren buze detit(pra nuk eshte enevojshme te levizesh me makine per ne shetitore).Pallati ka pamje plotesisht nga deti pra qe nga salloni i tij mund te shikosh deri ne ishullin e Korruzit.Ne apartament jane kryer punime shume cilsore duke rilluar qe ne muret e jashtme dhe te brendshme qe jane me dopjo tull dhe me lesh xhami per termo izolim,suvate janr bere te gjitha me REVINEX,pllakat kane ardhur nga Greqia dhe jane shume cilsore,instalimet hidraulike dhe elektrike jane bere te tera me materialet me cilsore qe qarkullojne ne tregun Grek paisjet hidrosanitare je te gjitha Spanjolle te markes ROCA.Apartamentit i jane instaluar linjat per ngrohje qendrore e cila ndodhet ne katin perdhe si dhe linjat per panel diellor deri ne tarracen e pallatit,dyuert e brendhshme jane tamburato te ardhura nga Greqia dera kryesore eshte e blinduar me 12 elemente sigurie dritaret jane duralumin i bardhe me dopjoxham 5 mm.Ap.eshte i patinuar dhe lyer ne stilin modern banja e madhe eshte me tavan te varur me ndricim te fshehte,ballkoni eshte i paisur me tenda.Cmimi i apartamentit eshte 750 euro per meter katror.Do preferoht oferta e njerzve serioz intelektuale dhe te huaj pasi ne te njejtin kat jetoj edhe vete.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 N�ntor, 2014
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018