Apartament 2+1 67020 Ne hyrje te Shkodres, te Bexhisteni, Rruga e pazarit, Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje apartament 2+1 me nje siperfaqe totale prej 133.3 M² dhe adrese tek Bexhisteni, ne hyrje te Shkodres, apartamenti ndodhet ne katin 3-te (Kati i pare banim) ne nje godine te re te ndertuar dhe perfunduar kohet e fundit.

Apartamenti perbehet nga:
-Verande ( 68.5M²)
-2 Banjo
-2 dhoma gjumi
-Sallon + kuzhine

*APARTAMENTI ESHTE I PAJISUR ME HIPOTEKE TE RREGULLT

CMIMI I APARTAMENTIT 53.320€ (400€/M²)
CMIMI I VERANDES 13.700€ (200€/M²)
CMIMI TOTAL 67.020€

Ndryshuar ne 29 Korrik, 2016 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Korrik, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 29 Korrik, 2016