Vw passat 2.0tdi vetem 87mij km te kaluara!! 11000 Prishtine

Shes passat 1vit rks , viti 2005 shum i ruajtur si brenda dhe jashte , ne gjendje te shkelqyer , hargjimet e vogla , vetem 87mij km te kaluara , i rii sikur prej fabrike
nr tel 044-754-344 , bejme edhe ndrrim
Ju Faleminderit!

Ndryshuar në 19 Janar, 2015 Shpërndaje në:
Listuar në: 19 Janar, 2015
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 19 Janar, 2015