Vw passat 2.0tdi vetem 87mij km te kaluara!! 11000 Prishtine

Shes passat 1vit rks , viti 2005 shum i ruajtur si brenda dhe jashte , ne gjendje te shkelqyer , hargjimet e vogla , vetem 87mij km te kaluara , i rii sikur prej fabrike
nr tel 044-754-344 , bejme edhe ndrrim
Ju Faleminderit!

Ndryshuar ne 19 Janar, 2015 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Janar, 2015
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Janar, 2015