ambjent biznesi 350 Tiarne, rr E Elbasanit

/Rruga : e Elbasanit perballe Fakultetit te Ekonomis


Ambjenti ndodhet ne pozicjon kendor ne kryqezimin e rr. E Elbasanit me hyrjen e Qytetit Studenti, kjo e bene shume te pershtatshem per qendra kursesh, zyra dhe sherbime te ngjashme.
Hapsirat brenda jan te porsa rikonstruktuara.

https://homesinalbania.com/sq/me_qera/ambiente-biznesi-1
www.homesinalbania.com

Tel. : 4 224 1562

Ndryshuar ne 18 Mars, 2015 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Janar, 2015 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 18 Mars, 2015