zyre me qira 1000euro/muaj Tirane, blloku

ÇMIMI/ MUAJ1 000€
Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per zyra ne Tirane (ish blloku), shume biznese te konsoliduara, shoqata te huaja dhe shqiptare kane zyra ne ket zone....
https://homesinalbania.com/sq/me_qera/zyra-me-qira
[email protected]

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Janar, 2015 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018