*OKAZION* Shitet dyqan me siperfaqe 1114M² 1058300 Ne hyrje te Shkodres, te Bexhisteni, Rruga e pazarit, Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me nje siperfaqe totale prej 1114 M² dhe adrese tek Bexhisteni, ne hyrje te Shkodres, dyqani ndodhet ne katin perdhes te nje godine te re te ndertuar dhe perfunduar kohet e fundit. Vendodhja e dyqanit eshte shume e favorshme pasi ndodhet ne rruge kryesore me levizje te larte dhe hapesira e madhe e ben te pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

*DYQANI ESHTE I PAJISUR ME HIPOTEKE TE RREGULLT

CMIMI 1,058,300 € (950€/M²)

Ndryshuar ne 27 Korrik, 2016 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Korrik, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Korrik, 2016