Shitet Njesi Tregtare Ne REZIDENCEN ANA 49000 Qyteti Studenti, Rr. Pjeter Budi

Kompleksi Rezidencial "ANA" ndodhet në një zonë panoramike pranë "Qytetit Studenti, me një orientim dhe pamje të mrekullueshme nga Jugu. Vetëm 15 minuta në këmbë nga Bulevardi "Dëshmorët e Kombit", afër arterieve të komunikimit dhe pikave të rëndësishme për një zonë banimi cilësore, si shkolla, hapësira të gjelbra, zona argëtimi (Rr. "Elbasanit", "Blloku").

Ndryshuar në 27 Korrik, 2016 Shpërndaje në:
Listuar në: 27 Korrik, 2016
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 27 Korrik, 2016