Shitet Dyqan Rezidenca Magnet 1500 Euro/ m2 Kush zgjedh Rezidenc�n Libeskind ndjen �do dit� emocionin e t� jetuarit n� sht�pin� �ndrrave. Volume t� thjeshta q� marrin jet� nga ballkone e veranda. Interiere t� mir�ndri�uara, me hap

Kush zgjedh Rezidenc�n Libeskind ndjen �do dit� emocionin e t� jetuarit n� sht�pin� �ndrrave. Volume t� thjeshta q� marrin jet� nga ballkone e veranda. Interiere t� mir�ndri�uara, me hap�sir�, pamje dhe perspektiva befasuese. N� qoft� se do t� biesh n� dashuri me nj� sht�pi, je n� vendin e duhur.
N� qoft� se do t� banosh n� Tiran�, Rezidenca Libeskind �sht� p�r ty. Pozicionuar n� per�ndim t� Tiran�s, pran� kryq�zimit t� 21-Dhjetorit, midis Unaz�s 3 dhe 4 t� qytetit. Leht�sisht e arritshme me mjete t� transportit publik dhe me k�mb�. Objekti sh�rben si port� hyr�se n� lagjen e re Magnet.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Korrik, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018