Zyre 450 Rr. Durresit

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Durresit. Ambient me siperfaqe 98m2, i shtruar me parket, ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 4 zyra, 1 WC dhe 4 Blk. Orientohet ne Veri-Lindje.
Cmimi 450 Euro/muaj. I negociueshem.
--------------
Tirana, for Rent Office Environment at Durresi Street. Environment with surface 98sqm is paved in parquet, located on the 3-rd floor of a building, no elevator. The environment is organized in 4 offices, 1 bathroom and 4 balconies. Orientation North-East.
Price 450 Euro/month. Negotiable.

Per me shume informacion... https://www.tiranarealestate-al.com/all-filters/1068-japim-me-qira-ambient-zyre-ne-rr-durresit.html?lang=sq

Tirana Real Estate
BLI TEK NE ! KOMISION ZERO NE CDO BLERJE !!
Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI
Kontakt: 044809606 / 0672053360 / 0672053361
skype: tirana.real.estate
email: [email protected]
www.tiranarealestate-al.com
https://www.facebook.com/pages/Tirana-Real-Estate/195033863214

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Janar, 2015 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018