Truall me vile 700000 Tirane

Shitet (ose jepet me qera) truall me siperfaqe totale 486 m2 (sip. ndertimi 127 m2, ndertim i vjeter 1-katshe me bordum), kufizimi me rrugen kryesore ne gjatesine 20 m, ne krah te ish stacionit te trenit dhe perballe bulevardit te ri te Tiranes. Me dokumentacion te rregullt dhe certificate pronesie.
I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.
Adresa; ne krah te stacionit te trenit, ne hyrje te Rr. Karl Gega,Tirane.
Cmimi 700 000 euro.

Ndryshuar në 9 Mars, 2016 Shpërndaje në:
Listuar në: 29 Dhjetor, 2014
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 9 Mars, 2016