Shitet Apartament 1+1 -Kontakt shpk 799/M2 Prane 21 Dhjetorit, Rr.Frosina Plaku

Apartament 1+1 67,9 m2 ofron zgjidhje funksionale te apartamentit duke maksimalizuar komoditetin n� nj� siperfaqe t� reduktuar. Llozha ofron sasine e drit�s s� nevojshme si dhe mundesin� e shfryt�zimit dhe nga dhoma e gjumit.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Korrik, 2016 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018