Jepet me Qira Vile Luksoze Pishine 2500 Tirane

Rr : elbasanit prane pallatit te brigadave , pas karburant alpet , siperfaqe trualli 500 m2 siperfaqe ndertimi 650 m2 , vile 3 kat , pishine , uje dhe drita 24 ore , punime teper cilesore , vile lluksoze , kapacitet parkimi 2 – 4 makina ne garazhd , sall lojrash , lavanteri etj etj…….

Ndryshuar në 22 Dhjetor, 2014 Shpërndaje në:
Listuar në: 22 Dhjetor, 2014
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 22 Dhjetor, 2014