Zyre 400 Rr. Sulejman Delvina

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Sulejman Delvina. Ambient me siperfaqe 85m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne 3 zyra, 1 WC dhe 1 Blk, ka te instaluar 3AC. Orientohet ne Jug-Perendim.
Cmimi 400 Euro/muaj. I negociueshem.
--------------
Tirana, for Rent Office Environment at Sulejman Delvina Street. Environment with surface 85sqm is paved in parqut, located on the 3-rd floor of a new building. The environment is organized in 3 offices, 1 bathroom and 1 balcony, it has 3AC. Orientation South-West.
Price 400 Euro/month. Negotiable.

Per me shume informacion... https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/996-japim-me-qira-ambient-zyre-ne-rr-sulejman-delvina.html?lang=sq

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Dhjetor, 2014 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018