Zyre 2500 Rr. Liqeni i Thate

Tirane, Japim me qira Vile 3 kate ne Rr. Liqeni i Thate, prane Farit. Vile 3 kate me siperfaqe totale banimi 720m2 dhe oborr me siperfaqe 250m2, eshte e shtruar ne pllake dhe parket. Kati perdhe i viles eshte i organizuar ne depo dhe parkim, ndersa 3 katet e tjere kane secili nga 3 dhoma, kuzhine, 2 WC dhe 2 Blk. Vila ka te instaluar 12AC, ka tarrace te shfrytezueshme, eshte e pajisur me gjenerator 40kva dhe rezervuar uji 10000 litra. Eshte e pershtatshme per biznes. Orientohet ne Jug-Lindje.
Cmimi 2500 Euro/muaj.
-------------
Tirana, for Rent 3 Storey Villa at Liqeni i Thate Street, near Tirana Lake. Villa with total building surface of 720sqm is paved in tiles and parquet. The ground floor is composed of depot and parking space. Each floor has 3 rooms, 1 kitchen, 2 bathrooms and 2 balconies. The villa has 12 AC and usable terrace. There is installed a generator of 40kva as back up electrical system and water tanks of 10000 l. It is appropriate for business. Orientation South-East.
Price 2500 Euro/month.

https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/406-japim-me-qira-vile-3-kate-ne-rr-liqeni-i-thate-prane-farit.html?lang=sq

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Dhjetor, 2014 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018