Zyre 428 Rr. Myslym Shyri

Tirane, Japim me Qira Ambient Biznesi ne Rr. Myslym Shyri. Ambient me siperfaqe 90m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin perdhe te nje ndertimi te ri. Ambienti perbehet nga 1 hapasire dhe 1 WC, eshte i pershtatshem per aktivitete biznesi.
Cmimi 60000 Leke/muaj.
-----------------
Tirana, for Rent Business Environment at Myslym Shyri Street. Environment with surface 90m2 is paved in tiles, located on the ground floor of a new building. The environment has 1 open space and 1 bathroom, it is appropriate for any kind of business.
Price 60000 Leke/month.

https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/395-japim-me-qira-ambient-biznesi-ne-rr-myslym-shyri.html?lang=sq

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Dhjetor, 2014 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018