Kombinat Sportiv 300 Tirane

Shitet Kombinat Sportiv (jo profesional)!!Kombinati Sportiv ka 6 lloje te ndryshem ushtrimesh te cilat jane : 3 per gjoks 2 per shpatulla 1 per kembet .... Ne qofte se keni gira mund te perdorni dhe pjesen perpara per te ber ushtrime te ndryshme per krahun ... , cmimi i diskutueshem

Ndryshuar në 1 Nëntor, 2014 Shpërndaje në:
Listuar në: 1 Nëntor, 2014
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 1 Nëntor, 2014