Zyre 500 Rr. Reshit Collaku

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Reshit Collaku. Ambient me siperfaqe 120m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. Ambienti organizohet ne 3 zyra dhe 1 WC, 1AC.
Cmimi 500 Euro/muaj.
--------------
Tirana, for Rent Office Environment at Reshit Collaku Street. Environment with surface 120sqm, is paved in tiles and parquet, located on the 2-nd floor of a building, no elevator. The environment is organized in 3 offices and 1 bathroom, 1AC.
Price 500 Euro/month.

https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/376.html?lang=sq&format=html

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Dhjetor, 2014 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018