Zyre 1800 Rr. Bogdaneve

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Bogdaneve. Ambient zyre me siperfaqe 160m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambienti organizohet ne nje hapsire te vetme dhe ka mundesi zgjerimi, ka pamje nga rruga. Parkimi i perfshire ne cmim.
Cmimi 1800 Euro/muaj. I negociueshem.
--------------
Tirana, for Rent Office Environment at Bogdaneve Street. Environment with surfice 160sqm, is paved in tiles, located on the 2-nd floor of a new building. The environment is an opean space, it has expansion opportunities, near the main road. Parking space included in the price.
Price 1800 Euro/month. Negotiable.

https://www.tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/352-japim-me-qira-ambient-zyre-ne-rr-bogdaneve.html?lang=sq

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Dhjetor, 2014 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018