Zyre 900 Rr. Elbasanit

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Elbasanit, prane ETC. Ambient me siperfaqe 150m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ambienti oganizohet ne 4 zyra, 2 WC, 1Blk, jepet me qira bosh, 5 AC, orientohet ne Jug-Lindje.
Cmimi 900 Euro/muaj.
--------------
Tirana, for Rent Office Environment at Elbasani Street. Environment with surface 150sqm, paved in tiles and parquet, located on the 3-rd floor of a new building. The environment is organized in 4 offices, 2 bathrooms and 1 balcony, it has 5AC, appropriate for any kind of business, orientation South-East.
Price 900 Euro/month.

https://www.tiranarealestate-al.com/all-filters/230-japim-me-qira-ambjent-zyre-ne-rr-elbasanit-prane-etc.html?lang=sq

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Dhjetor, 2014 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018