Shitet truall 13.000.000 lek Sheq Fier

Shitet truall 1000m me �ertifikat pronsie. Themele te ngritura per ndertim tre kate me sip 130m, te ngritura nga toka 1,4m. E rrethuar me mur. Uji te pijshem dhe kanalizime funksinale. 60 peme frutore dhe 60 rrenje hardhi. E gjit sip e dranazhuar.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Korrik, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018