Shitet Apartament - Kontakt shpk 799 Euro/ m2 21 Dhjetori, Rr. Frosina Plaku , ish Klubi i Partizanit

Ky apartament 1+1 �sht� i mir�organizuar n� nj� sip�rfaqe te organizuar ne menyre racionale pavarsisht formes, me orientim nga per�ndimi. Si rezultat i form�s kompakte t� apartamentit dhe ekspozimit minimal me ambientin e jasht�m, ai ofron mbrojtje e menaxhim t� mir� termik.

Dhoma e dit�s integron hap�sir�n e ndenjjes, gatimit dhe ngr�nies e cila ka akses direkt ne llozhe. Dhoma e gjumit pozicionohet afer ndenjes dhe tualetit. Tualeti �sht� i shfryt�zuesh�m nga t� dyja zonat, t� nat�s dhe t� dit�s.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Korrik, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018